|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид магазину | Магазин механический малой вместительности |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Szerokość opakowania CM | 25,5 |
| Вид різьби | 16mm CW |
| Довжина [mm] | 220 |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 88 |
| Длина упаковки CM | 34 |
| Живлення | Green Gas |
| Матеріал виготовлення | пластик + металл |
| Hop-Up | Так |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Довжина [mm] | 220мм |
| Тип | Green Gas |
| Высота CM Упаковка | 7 |
| Місткість магазину [шт] | 29 |
| Вага | 835g |
| Blow Back | Так |