|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал виготовлення | алюминий, ABS |
|---|---|
| Вага [g] | 1440 г |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 31 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 0,45 J |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | посвящен |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Тип акумулятора | NiMH |
| Вольтаж АКБ [V] | 7,2 В |
| Об'єм АКБ [mAh] | 450mAh мАч |
| Тип підшипників | Полікарбонатні втулки |
| Тип магазину | пістолетний |
| Місткість магазину кульок | 23 шара |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 180 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,08 мм |
| Рекомендовані кульки | .20g, .23g, .12g |