|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3440 г |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | сталь, полимер, алюминий |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | V3 HYBRiD |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 131 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1,72 J |
| Довжина [mm] | 825/910 мм |
| Конектор | Tamiya Mini |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип акумуляторних елементів | мини |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | полимер |
| Місткість магазину кульок | 500 шаров |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 мм |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Левая резьба |
| Диаметр резьбы внешнего ствола [mm] | 14 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,03 мм |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 400 мм |
| Серія зброї | АК-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |