|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2790 г |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | сталь, дерево, полимер, алюминий |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | V3 HYBRiD |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 113 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.27 Дж |
| Довжина [mm] | 490/735 мм |
| Конектор | Tamiya Mini |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Версія батареї | stick |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | Сталь |
| Місткість магазину кульок | 300 шаров |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,03 мм |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 300 мм |
| Серія зброї | АК-серія |
| Рекомендовані кульки | .20g, .23g |