|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2300 g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | nylon, aluminium, stal |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.2 |
| Довжина [mm] | 510/640 |
| Конектор | T-Connect (Deans) |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Матеріал магазину | полимер |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 mm |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 140 |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |