|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Opis
*
| Количество магазинов в наборе | 3 шт. |
|---|---|
| Рекомендовані кульки | .20g, .23g, .12g |
| Вага | 1770 g |
| Колір | Чорний |
| Тип магазину | Shells |
| Матеріал | aluminium, nylon |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 91 |
| Довжина [mm] | 890 mm |
| Матеріал магазину | ABS |
| Місткість магазину кульок | 30 шаров |
| Режими вогню | Одиночний |
| Енергія вильоту кульки (J) | 0,84 J |
Цей інтернет-магазин містить товари для повнолітніх осіб. Щоб продовжити, підтвердіть свій вік