|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3250g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | сталь + ZnAl + пластик |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Ні |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 122 |
| Довжина [mm] | 635/880mm |
| Конектор | Double Bell / DBoys |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | бункерний магазин |
| Місткість магазину кульок | 500 |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Да |
| Серія зброї | АК-серія |