|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2585g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий + нейлон и сталь |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 85 |
| Довжина [mm] | 535-610mm |
| Тип | Электрический |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Механический магазин |
| Місткість магазину кульок | 140 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |
| Серія зброї | M/AR-серія |