|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип | СО2 |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий, полимер |
| Вага [g] | 795 g |
| Довжина [mm] | 200 mm |
| Blow Back | Так |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 98 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 0.95 J |
| Тип магазину | пістолетний |
| Матеріал магазину | алюминий |
| Місткість магазину кульок | 25 шаров |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 100 mm |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,03 mm |
| Серійний номер | Так |