|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2715 g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | нейлон, алюминий |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.2 |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 128 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.64 J |
| Довжина [mm] | 810/900 mm |
| Конектор | Tamiya Mini |
| Тип акумулятора | NiMH |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Тип акумуляторних елементів | mini |
| Версія батареї | special force |
| Вольтаж АКБ [V] | 8,4 V |
| Об'єм АКБ [mAh] | 1100 mAh |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | полимер |
| Місткість магазину кульок | 380 шаров |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 mm |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Левая резьба |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6.08 mm |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 390 mm |
| Серія зброї | HK-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |