|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2700 g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий, полимер, металл |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.2 |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 122 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.49 J |
| Довжина [mm] | 780 mm |
| Конектор | Tamiya Mini |
| Тип акумулятора | NiMH |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Тип акумуляторних елементів | mini |
| Версія батареї | special force |
| Вольтаж АКБ [V] | 9.6 V |
| Об'єм АКБ [mAh] | 1200 mAh |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | полимер |
| Місткість магазину кульок | 380 шаров |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 mm |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Левая резьба |
| Диаметр резьбы внешнего ствола [mm] | 14 mm |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6.08 mm |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 290 mm |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |