|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2345g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | цинк и алюминиевый сплав, сталь, пластик, армированный нейлоновым волокном |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Версія gearbox | Gearbox v2 |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Ні |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116/94 |
| Довжина [mm] | 750 - 840 мм |
| Конектор | Tamiya Mini |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | бункерный магазин |
| Місткість магазину кульок | 300 |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 320 мм |
| Серія зброї | M/AR-серія |