|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3165 г |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий, Нейлон |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.2 |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 122 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.49 Дж |
| Довжина [mm] | 860 мм |
| Конектор | Tamiya Mini |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип акумуляторних елементів | мини |
| Версія батареї | куб |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | Сталь |
| Місткість магазину кульок | 300 шаров |
| Тип підшипників | Сталеві кулькові |
| Діаметр підшипників [mm] | 7 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,03 мм |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 270 мм |
| Серія зброї | SCAR-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |