|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2900g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Алюминий + металл + сталь + пластик |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Ні |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 119/110 |
| Довжина [mm] | 805-889mm |
| Тип | AEG |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Механический магазин |
| Місткість магазину кульок | 190 |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 363 |
| Серія зброї | M/AR-серія |