|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3135g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий + пластик + ZnAl |
| Вид вогню | Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 85 |
| Довжина [mm] | 715-790mm |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Магазин механический малой вместительности |
| Місткість магазину кульок | 82 |
| Серія зброї | HK-серія |