|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3200g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | ZnAl + пластик |
| Вид вогню | Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116 |
| Довжина [mm] | 890мм |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Вольтаж АКБ [V] | AEG |
| Об'єм АКБ [mAh] | 1200 |
| Тип магазину | Магазин механический малой вместительности |
| Місткість магазину кульок | 50 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 300 |
| Серія зброї | Інші |