|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Рекомендовані кульки | .30g, .32g, .36g |
|---|---|
| Вид вогню | Одиночний |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 152 |
| Матеріал | полимер, алюминий |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 450 mm |
| Енергія вильоту кульки (J) | 2,31 J |
| Вага [g] | 3600 g |
| Кількість магазинів у комплекті [шт] | 1 шт. |
| Довжина [mm] | 1300 mm |
| Місткість магазину кульок | 30 шаров |