|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал виготовлення | алюминий, сталь, полимер |
|---|---|
| Вага [g] | 3500 g |
| Довжина [mm] | 920 |
| Версія gearbox | специальный |
| Hop-Up | Регульований |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Швидкість вильоту кульки [FPS] | 450 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.88 |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 7 mm |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | Сталь |
| Місткість магазину кульок | 200 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 650 |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6.03 |
| Серійний номер | Так |
| Рекомендовані кульки | .28g, .30g |