|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір підсвітки | червоний/зелений |
|---|---|
| Вага | 445g (bez montażu) |
| Тип | CR2032 |
| Довжина [mm] | 317mm |
| Підсвітка креста | зеленый, красный |
| Колір | Чорний |
| Збільшення | 3-9X |
| Матеріал виготовлення | Металл |
| Діафрагма | 50мм |
| Тип монтажу | RIS/Picatinny |
| Регулювання | пион, уровень |
| Тип прицельных крестов | дальномер |
| Діаметр лінзи | 50 |