|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Збільшення | 3-12x40 |
| Матеріал виготовлення | Металл |
| Restock | Restock |
| Діафрагма | 40мм |
| Тип монтажу | RIS/Picatinny |
| Довжина [mm] | 340 |
| Регулювання | пион, уровень |
| Тип прицельных крестов | Mil-Dot |
| Діаметр лінзи | 40 |
| Колір підсвітки | червоний/зелений/синій |
| Вага | 610g |
| Тип | CR2032 |
| Довжина [mm] | 340мм |
| Підсвітка креста | зеленый, красный, синий |