|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | сталь, алюминий, полимер |
|---|---|
| Hop-Up | Регульований |
| Blow Back | Так |
| Вага [g] | 3210 г |
| Довжина [mm] | 505/730 мм |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 122 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.49 Дж |
| Тип магазину | Green Gas |
| Місткість магазину кульок | 30 шаров |
| Матеріал магазину | полимер, алюминий |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 270 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,04 мм |
| Серійний номер | Так |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |