|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Airsoft аналог G74C FULL METAL GBBR [WELL]
| Матеріал | сталь, алюминий, полимер |
|---|---|
| Hop-Up | Регульований |
| Blow Back | Так |
| Вага [g] | 3740 г |
| Довжина [mm] | 920/670 mm |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 105 |
| Тип магазину | Green Gas |
| Місткість магазину кульок | 45 шаров |
| Матеріал магазину | полимер, алюминий |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 420 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,04 мм |
| Серійний номер | Так |
Цей інтернет-магазин містить товари для повнолітніх осіб. Щоб продовжити, підтвердіть свій вік